ייעוץ פנסיוני ולא במקרה

חברת פורשור מומחים לייעוץ פנסיוני הוקמה על-ידי דני טל מתוך תחושת שליחות אמיתית ואחריות גדולה לשיפור המצב הכלכלי והביטוחי בישראל לאחר הבנה של המצב האבסורדי הקיים מתוך חוויית הלקוח ומתוך חוויית המכירה בו ללקוח אין כלים להבין מה הם הדברים הנדרשים לו ומה לא, מה הם מחירים סבירים למוצרים הנדרשים לו ומה לא, איזה ביטוח מתאים למשפחה שלו, כמה כדי לו לחסוך בכל חודש וכן הלאה… וגרוע מזה חוסר הבנה של דברים אלו גם אצל המוכר.

בחברת פורשור מומחים אנו מנסים לעודד את הציבור דרך ייעוץ פנסיוני להבין את צרכיהם האמיתיים הן מבחינה ביטוחית לשעת הצורך והן מבחינה כלכלית ומבחינת תנאי פרישה ולדעת מה לרכוש ואיך לרכוש בצורה היעילה ביותר והחסכונית ביותר.

 

תוצאות הייעוץ הפנסיוני בשטח

לשמחתנו הרבה זכינו כבר לחסוך מאות אלפי שקלים למשפחות בישראל וחשוב מזה לדאוג להם לכלים הזנקקים להם בשעת צרה, לאחר ששילמו אך ורק על הדברים הנחוצים להם מצד אחד, אך גם רכשו אותם בצורה נבונה ובצורה שלא תאפשר לחברות הביטוח להתחמק מאחריות מאידך.

אנחנו מקבלים את הסיפוק שלנו גם מבחינה נפשית וגם מבחינה ממונית אך ורק מההצלחה שלנו בשיפור חייו של הלקוח מבחיה כלכלית וגם מבחינה בריאותית לפעמים.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור גם לכם דרך ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, איכותי, מדויק ואחראי לדאוג למשפחה שלכם ולעתיד שלכם.